O sklepie

Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa
Materace Warszawa

 

Materaca nie da się dobrać zdalnie, teoretycznie ani na szybko. Dopiero po pewnym czasie leżenia zaczynamy odczuwać faktyczny komfort lub jego brak. To dlatego nasz sklep nie znajduje się w centrum Warszawy ani w galerii handlowej, lecz w spokojnym miejscu sprzyjającym dokonania przemyślanego wyboru.

Zachęcamy, by na wizytę w naszym salonie zarezerwować nieco więcej czasu. Dojazd jest łatwy, a parking duży i wygodny. W miłej atmosferze, przy kawie lub herbacie opowiemy o dostępnych opcjach, zademonstrujemy warianty, umożliwimy ich wypróbowanie, doradzimy tak, aby dokonali Państwo najlepszego wyboru dopasowanego do potrzeb.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup, zapewnimy kompletną obsługę od transportu, przez wniesienie, po montaż łóżka.

W naszych usługach znajdziecie również ciekawe możliwości aranżacji wnętrz, na przykład lepsze wykorzystanie małego pomieszczenia dzięki opcji łóżka chowanego w szafie.

Naszym głównym dostawcą jest renomowana polska fabryka „MK foam Koło”, dostarczająca szeroką ofertę materaców i mebli tapicerowanych w dużej rozpiętości cen. Jako salon firmowy mamy nie tylko dostęp do wszystkich produktów z możliwością ich personalizacji, ale także do wiedzy i kompetencji, pozwalających rekomendować najlepsze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep?

 

Materac 2x2 Warszawa - szeroki asortyment

Szeroki asortyment

Jednym z naszych podstawowych założeń było zgrupowanie w jednym miejscu wszystkiego, co kojarzy się ze zdrowym i spokojnym snem. Bogaty asortyment łóżek, materaców i poduszek, a także mebli tapicerowanych, takich jak szafki nocne i komody, sprawia, że wystarczy odwiedzić jeden sklep, by kupić wszystko co potrzebne.

Materac 2x2 Warszawa - bogata ekspozycja

Bogata ekspozycja

Zdajemy sobie sprawę, że zakup materaca czy łóżka online to zupełnie co innego niż zakup w sklepie stacjonarnym. Dlatego właśnie dużym atutem salonu stacjonarnego jest możliwość obejrzenia na żywo oferowanego asortymentu oraz przymierzenia się, zwłaszcza do materaca. Zadbaliśmy o to, aby Klienci odwiedzający nasz sklep mogli bezpośrednio obcować z produktami.

Materac 2x2 Warszawa - fachowa obsługa i doradztwo

Fachowa obsługa i doradztwo

Doradzamy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Szczególnie istotne jest dla nas zadowolenie Klienta, bo tylko zadowolony Klient poleci nas dalej. Wyznajemy zasadę, że zadowolony Klient to najlepsza reklama, a „zainwestowanie” w szczęście Klienta zwraca się z nawiązką. Dbamy o to, aby nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani zakupami w naszym salonie, ponieważ ich zadowolonie jest dla nas najważniejsze. Nie ma nic cenniejszego, niż szczęśliwy Klient 🙂

Materac 2x2 Warszawa - terminowa realizacja zamówień

Terminowa realizacja zmówień

Wiemy, że nikt nie lubi czekać, dlatego szczególnie dbamy o terminowość dostaw. Większość naszego asortymentu wykonywana jest na indywidualne zamówienie Klienta. Z naszej strony dokładamy wszelkich starań, aby Klient otrzymał zakupiony towar zgodnie z harmonogramem.