Materace piankowe

materace piankowe

Materace z pianki stanowią najbardziej różnorodną grupę materaców. Materace z pianki wysokoelastycznej dopasowują się do ciężaru ciała. Materace z pianki termoelastycznej reagują na temperaturę i ciężar ciała. Takie materace posiadają wyjątkowe właściwości redukcji nacisku na ciało śpiącego. Pianka jest antybakteryjna i nie pozwala na rozwój roztoczy.

– Materace piankowe z pianki wysokoelastycznej doskonale dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają dobrą wentylację.
– Materace piankowe z pianki termoplastycznej miękną pod wpływem ciepła doskonale dopasowując się do kształtu ciała.
– Materace piankowe z pianki lateksoidalnej ich struktura idealnie przepuszcza powietrze, idealnie dopasowuje się do ciała ale przede wszystkim rozkłada ciężar ciała śpiącego na swojej powierzchni w taki sposób aby nie wywierać nacisku na ciało.
– Materace piankowe z pianką naturalis. Pianka naturalis jest niesamowicie mięciutka i przewiewna. Jest tak miękka, że stosuje się ją w połączeniu z innymi piankami lub sprężynami. Przypomina naturalny latex Talalay choć nie jest tak bardzo sprężysta. Z pianki Naturalis wykonywane są też poduszki Naturalis H2 lub H3.

Materace z pianki

Zapraszamy do naszego salonu z łóżkami i materacami w Lesznowoli. To tylko 30 minut z centrum Warszawy. Można u nas spokojnie wypróbować wszystkie modele materacy, porównać i dobrać właściwy dla siebie. Chętnie doradzimy przy wyborze, opowiemy czym się różnią i na co zwracać uwagę. Kliknij tu a już teraz zobaczysz nasz sklep.

cała oferta materacy piankowych KLIKNIJ

Przeczytaj o odpowiednich stelażach KLIKNIJ.

a tu odcinek Galileo mówiący o tym jak powstają materace KLIKNIJ

 

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Facebook

Przewiń do góry