Materace regeneracyjne

Materace regeneracyjne dla sportowców TRI4 to specjalne materace o prozdrowotnej budowie przeznaczone dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Kiedy po ukończeniu wszystkich trzech etapów zawodów triathlonowych udasz się do domu, czeka Cię Etap Czwarty – regeneracja z materacem „Czwarty Etap TRI4”.

Materac Czwarty Etap, to materac regeneracyjny, dla sportowców i osób aktywnych. To materac trzy warstwowy z lateksem naturalnym i dwiema twardościami pianki wysokoelastycznej.

Pierwsza warstwa to naturalny lateks Talalay – super mięciutki i sprężysty. To właśnie on sprawia niezwykłe poczucie komfortu. Już sama jego struktura jest bardzo przewiewna a dodatkowo posiada tysiące małych tunelików które, przepuszczają powietrze. Ta warstwa jest tak przewiewna że, można ją przyłożyć do twarzy i nadal swobodnie oddychać.

Następna warstwa to średnio twarda pianka wysokoelastyczna Komfort Soft. Jest to ta różowa warstwa w środku, którą jest pianka o średniej twardości ale niezwykle sprężysta – to właśnie ta warstwa zapewnia odpowiednie podparcie dla naszego kręgosłupa i pozostałych lekkich części naszego ciała.

Na samym spodzie mamy wysoko elastyczną piankę Komfort Hard – jest to najtwardsza i najbardziej gęsta piankam która amortyzuje nacisk najcięższych partii naszej sylwetki.

W rezultacie mamy niezwykły materac który, jest zarazem miękki i twardy jednocześnie – posiada niezwykle dużą elastyczność punktową i zapewnia niesamowity luksus spania przy zachowaniu wszystkiego co ważne w materacu czyli właściwe podparcie, przewiewność i trwałość.

Materac Czwarty Etap to materac regeneracyjny – dlaczego ?

Ponieważ pozwala na tak precyzyjne rozłożenie ciężaru aby w żadnym z newralgicznych punktów podparcia – czyli najbardziej pod biodrem i ramieniem nie wywoływać ucisku. Dzięki temu po prostu jest tak wygodny że, w ciągu nocy nie musimy często zmieniać pozycji ciała i nie musimy się przez to wybudzać i zasypiać od nowa.

Materac Czwarty Etap jest efektywny – szybciej i dokładniej się wysypiamy a właściwy sen – regeneracja to jeden z czterech podstawowych warunków zdrowego życia i Czwarty Etap w triatlonie. Wysokość materaca wynosi ok 20 cm.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Facebook

Przewiń do góry