Materace dla dwojga

Grupa Materacy Adam&Ewa stanowi doskonałe rozwiązanie dla partnerów o różnej wadze lub upodobaniach co do twardości materaca. W materacach z tej linii zastosowana została pianka Komfort Soft (bardziej miękka dla Niej) i Komfort Hard (bardziej twarda dla Niego). Jest to pianka wysokoelastyczna o największej jakości. Pianka ta w celu najlepszej cyrkulacji powietrza, posiada w swojej strukturze otwarte komory, jest sprężysta i trwała.

Materac Adam i Ewa Elastik wykonany jest z profilowanej pianki Komfort Soft i Komfort Hard. Powierzchnia składa się z systemu 7 stref z ergonomicznymi strefami leżenia. Wysokość materaca 20 cm.

Materac Adam i Ewa Kieszonkowy posiada sprężyny woreczkowe o średnicy 6 cm. Każda z nich działa niezależnie, poprawiając punktową elastyczność materaca. Materac jest z obu stron obłożony 5 cm warstwą pianki Komfort Soft i Komfort Hard. Wysokość materaca 23 cm.

Materac Adam i Ewa Multi posiada sprężyny woreczkowe o średnicy 4 cm. Każda z nich działa niezależnie poprawiając punktową elastyczność materaca. Materac jest z obu stron obłożony 5 cm warstwą pianki Komfort Soft i Komfort Hard. Wysokość materaca 24 cm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Facebook

Przewiń do góry