Sklep z materacami czynny w niedziele

Sklep z materacami czynny w niedziele. Można do nas przyjechać w każdym dniu tygodnia. Zapraszamy nawet w niedzielę i sobotę. W dzisiejszym zaganianym świecie mamy coraz mniej czasu a wyprawa po łóżko i materac powinna się odbyć w komplecie ;-). Dobrze by było, aby osoby które, będą użytkować materac mogły się do niego przymierzyć w sklepie. Trzeba na spokojnie wybrać twardość i elastyczność materaca. Dotknąć pokrowców. Poleżeć dłużej na materacu aby sprawdzić czy na pewno jest wygodny.
Teoretycznie dobieramy materac do wagi osób, które będą go użytkować. Jednak w praktyce ważne są również inne aspekty, które mają wpływ na profesjonalny wybór materaca ale tego wszystkiego dowiecie się w sklepie – przez internet czy telefon po prostu nie ma sensu.

Gdy Wy będziecie wygodnie leżeć na materacach, ja opowiem o różnicach między nimi. Wskażę sprawdzone modele, najwygodniejsze. Zdradzę na czym polega sekret odpowiedniego materaca.

Oczywiście mamy nie tylko materace ale i łóżka. Posiadamy dużą ofertę łóżek tapicerowanych oraz autorskie modele łóżek. Łóżka tapicerowane mogą być z pojemnikiem na pościel lub bez pojemnika. Do wyboru różne wzory zagłówków i cała gama materiałów obiciowych. Obicia wybiera się z pięciu grup materiałowych. Między innym mamy wysokiej klasy materiały zmywalne. Kolorystyka w większości spokojna. Najwięcej super modnych szarości i białego ale mamy też inne tonację i kilka mocnych kolorów – czerwony, różowy, turkusowy.
Możesz też zostać projektantem swojego łóżka. Oprócz gotowych modeli łóżek mamy do dyspozycji cały system Box. W ramach tego systemu mamy możliwość skomponowania własnego, nie powtarzanego łóżka. Biorąc pod uwagę jeszcze dodatkowe modyfikację możemy spełnić tysiące pomysłów.

ZAPRASZ AMY 7 DNI W TYGODNIU.
Tylko 30 minut od centrum Warszawy.

Godziny otwarcia :
Niedziela: 12:00 – 16:00
Sobota: 10:00 – 16:00
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00

tel. 501-549-623