Nowość łóżko chowane w szafie z kanapą

Smartbed-V-Sofabox_w_aranzacji_otwarte-1030x579Smartbed_V_sofa_box_w_aranzacji_zamkniete-1030x579

Mała i funkcjonalna kawalerka z łóżkiem 160×200 i najwygodniejszym materacem dobranym specjalnie dla Ciebie. – Czy jest to możliwe?
TERAZ JUŻ TAK !

ŁÓŻKO SMARTBED V SOFA BOX jest połączeniem wygodnego łóżka z funkcjonalną sofą posiadającą dodatkowy pojemnik na pościel. Łóżko jest umieszczone 15 centymetrów wyżej niż w standartowym rozwiązaniu Smartbed V Sofa, czyli na wysokości 385mm. Dzięki temu rozkładanie łóżka wymaga tylko zdjęcia dwóch poduszek oparciowych, które po rozłożeniu mogą służyć jako zagłówek. W przeciwieństwie do Smartbed V Sofa szerokość sofy Smartbed box nie jest ograniczona szerokością materaca. Można w tym przypadku do łóżka o szerokości 160 cm zamówić sofę o szerokości 200cm. Sofa nie musi być przymocowana do konstrukcji łóżka dzięki czemu w sytuacjach awaryjnych może służyć jako dodatkowy jednoosobowy tapczanik do spania. Smartbed V Sofa Box rozkłada się pionowo. Dzięki stelażowi łóżka skonstruowanemu w oparciu o siłowniki gazowe rozkładanie łóżka zajmuje kilka sekund. Wystarczy lekko pociągnąć za uchwyt otwierający a stelaż łóżka sam powoli przyjmie pozycję poziomą. Stelaż łóżka jest wykonany ze stalowych profili zamkniętych polakierowanych proszkowo. Bukowe szczebelki nadają sprężystość konstrukcji.
Wymiary obudowy Smartbed V Sofa box: Wysokość: 2336mm, Głębokość: 400mm, Szerokość łóżka do materaca 160cm: 1772mm,
Głębokość łóżka po rozłożeniu: 2235mm. Obudowa łóżka jest wykonana z płyty meblowej firmy Kronospan o grubości 36mm. Front i tył łóżka ma 18mm grubości. Wzornik kolorów i faktur płyt dostępny w salonie stacjonarnym. Nośność łóżka wynosi 200kg.

smartbed v sofa -pionowe- standard 12490 zł
zagłówek 990 zł
ledy 740 zł
razem 14220
Cena montażu łóżka w szafie z transportem na terenie całej Polski – 950 zł.