Nowe pokrowce dla aktywnych.

Pokrowce Balance i Cooling wykonano z materiału o gramaturze 520 g/m2, składającego się z wiskozy (33%), poliesteru (65%), elastanu (1%) oraz nici ZEN (1%). Ze względu na delikatne włókna pokrowca, pranie możliwe jest w temp. 30 C. Dzięki technologii ZEO zachowana jest jego higiena bez konieczności prania w wyższych temperaturach. Z kolei technologia ZEN chroni nas przed gromadzeniem się ładunków elektrostatycznych, powodowanych np. przez żyły wodne.

Pokrowiec Balance zachowuje równowagę energetyczną naszego ciała, a my po przebudzeniu czujemy się bardziej wypoczęci i zregenerowani. Natomiast pokrowiec Cooling wywołuje efekt chłodzenia. Oba pokrowce poprzez swoje właściwości antybakteryjne mogą zapobiegać wzrostowi drobnoustrojów.

Pokrowiec Cooling (niebieski) proponujemy do materacy z lateksem Talalay blue-intution, a pokrowiec Balance (kremowy) do poz ostałych materacy z lateksem Talalay.

 • foto
 • foto

 


ZEO

Pranie materaca nie zawsze jest możliwe, dlatego długie użytkowanie może skutkować nieprzyjemnym zapachem.  Z tego powodu zaczęliśmy szukać efektywnego sposobu rozwiązania tego problemu. Spreje są alternatywą, ale zawierają spore ilości dodatków chemicznych. Technologia ZEO w naturalny sposób uwalania materiał od przykrych zapachów. Zapewnia komfort i długotrwałą świeżość.

ZEO jest naturalnym minerałem, który pochłania nie tylko zapachy, ale również wilgoć z powietrza, która może wpłynąć na zapach powietrza. Minerały ZEO powstają z krystalizowanych popiołów wulkanicznych. Kryształy zaczynają tworzyć strukturę podobną do plastra miodu, który przyciąga i wchłania wilgoć oraz nieprzyjemne zapachy. Jednocześnie nie uwalnia innych zapachów. Świeże powietrze i promienie słoneczne uwalniają niepożądane substancje w czasie, gdy materac nie jest użytkowany.

 • naturalne minerały
 • komfort i świeżość
 • przepuszczalność powietrza

ZEN

Ze względu na wciąż zmieniające się przyzwyczajenia związane ze snem, nasz rytm biologiczny ulega wahaniom. Codzienny stres i napięcia statyczne powodują, że nasz organizm nie regeneruje się w pełni. To z kolei skutkuje ciągłym zmęczeniem. Technologia ZEN pozwala na przerwanie tej negatywnej spirali. Nasz biorytm zostaje w ten sposób unormowany, a organizm pozbywa się energii statycznej.

Mieszanka bawełny i metalizowanych nici tworzy wysokiej jakości tkaninę, mającą antystatyczne właściwości. Ładunki statyczne gromadzące się na powierzchni ciała zostają bezpośrednio przez materac wchłonięte. Proces rozładowania napięcia przywraca nasz naturalny biorytm. Dzięki przywróconej równowadze możemy rozpocząć dzień w pełni zrelaksowani.

 • właściwości antystatyczne
 • regulacja biorytmu
 • lepsze samopoczucie

BALANCE

Promieniowanie podczerwone emitowane przez słońce ma duży wpływ na nasz organizm.  W ciągu dnia promieniowanie to jest przez nas pochłaniane, ładuje nasze baterie i dostarcza dodatkowej energii. Nocą energia jest uwalniana z organizmu. To powoduje, że po przebudzeniu czujemy się nieco ospali. Na sza najnowsza Technologia Balance rozwiązuje ten problem, a my jesteśmy pełni sił.

Mineralna struktura z cząsteczkami tytanu pochłania promieniowanie podczerwone, tracone przez ciało. Po pewnym czasie struktura ta oddaje nagromadzone ciepło z powrotem naszemu organizmowi. Dzięki temu zachowana jest równowaga energetyczna naszego ciała, a my po przebudzeniu czujemy się bardziej wypoczęci i zregenerowani.

 • technologia rewitalizująca
 • balans energetyczny
 • ułatwiona koncentracja

COOLING

Nowatorska budowa włókien materiału pomaga w odprowadzaniu ciepła i zapewnia użytkownikowi poczucie chłodu. Materiał dostosowuje się do warunków otoczenia i reguluje temperaturę poprzez odpowiednie zarządzanie ciepłem i wilgocią. Sprawia, że wilgoć jest szybko odprowadzana z powierzchni skóry, co gwarantuje użytkownikowi uczucie należytej suchości i komfortu.

Poprzez możliwość zmiany osobistego mikroklimatu znacznie poprawia ogólne samopoczucie. Materiał szczególnie polecany dla sportowców.

 • właściwości antybakteryjne
 • termoregulacja
 • zapewnienie suchości i wygody