Łóżka ze skrzynią na pościel

Łóżka ze skrzynią na pościel

Łóżka ze skrzynią na pościel to praktyczne rozwiązanie, zapewniające wygodę w każdym wnętrzu. Skrzynia może być otwierana z przodu lub z boku (korpus z otwieraniem bocznym). Pozwala to wybrać łóżko dostosowane do układu pomieszczenia. Korzyści są szczególnie odczuwalne w przypadku sypialni i mieszkań o mniejszym metrażu, gdzie odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni niekiedy decyduje o możliwości korzystania z mebla. 

Co istotne, skrzynia na pościel nie zwiększa rozmiarów łóżka. Wąska rama w praktyce nie zajmuje więcej miejsca niż sam materac. Do łóżka można z łatwością dopasować szafeczki i inne meble sypialniane. Materac wraz z metalowym stelażem podnosi się na siłownikach gazowych. Ułatwia to otwieranie łóżka. Dzięki temu nawet codzienne korzystanie ze skrzyni nie będzie czynnością uciążliwą.

Praktyczność

Pojemność skrzyni łóżka jest nadzwyczaj duża. Nie musi służyć tylko do przechowywania pościeli. Można ją wykorzystać do magazynowania walizek czy innych dużych przedmiotów. Łóżka z skrzynią na pościel to w praktyce dodatkowa „szafa”, która może być świetnym miejscem do przechowywania deski do prasowania albo odkurzacza. Tylko Państwa potrzeby i kreatywność zdecydują o wykorzystanie tej dodatkowej przestrzeni. W każdym wypadku uwolni to przestrzeń w innych częściach mieszkania.

Wygodna dostawa i montaż

Łóżka z skrzynią na pościel dostarczane są w postaci elementów do montażu w sypialni. Dzięki temu bez trudu można je wnieść nawet ciasnym i krętym korytarzem. Oczywiście, nie musicie ich wnosić i montować sami. Można u nas zamówić dostawę i fachowy montaż firmowy.

Zwiększony komfort i wydłużona żywotność materaca

Częścią łóżka jest dostarczany w komplecie wysokiej jakości stelaż o wytrzymałej konstrukcji. Materac leży na elastycznych, bukowych listwach osadzonych w metalowej ramie na specjalne bolce. Części drewniane w żadnym miejscu nie stykają się z metalowymi. Elementami gumowe zastosowane na łączeniach dodatkowo wyciszają i amortyzują stelaż. Rozwiązanie takie pasuje do każdego materaca, zarówno piankowego jak sprężynowego.

Ważną funkcją stelaża jest zapewnienie dobrej wentylacji materaca, niezbędnej dla utrzymania jego świeżości i braku zawilgocenia. Stelaż pełni także rolę amortyzowanego podłoża o kluczowej dla komfortu, zmiennej geometrii. Łatwo się o tym przekonać, porównując wrażenia gdy ten sam materac położymy albo na twardym podłożu (np. na podłodze), a potem na dedykowanym stelażu. Różnica jest kolosalna i to nie tylko dla nas – dobry stelaż przedłuża także żywotność materaca.

Warto zwrócić uwagę na wysokość łóżka ze skrzynią na pościel. Inne istotne parametry to pochylenie zagłówka i kształt burt. Łóżka ze skrzynią na pościel można zobaczyć na ekspozycji w naszym sklepie, serdecznie zapraszamy do naszego salonu i wypróbowania na żywo dostępnych modeli!